Kurumsal – Hakkımızda

Ekol Otomasyon firması ülkemizin gelişen sanayisinin otomasyon ihtiyaçlarına  yenilikçi çözümler üretebilmek amacıyla kuruldu. Ekol Otomasyon, kontrol ve otomasyon konularında faaliyet gösteren genç ve dinamik bir şirkettir. Gelişen kadrosu ile, bugün değişik otomasyon sistemlerinin en alt seviyesinden en üst kontrol seviyesine kadar bütün uygulamalara cevap vermektedir.

Vizyonumuz, geleceğin teknolojisini bugün yaşatmak ve bunun için yüksek kalitede hizmet ve desteğimizi müşterilerimizin arzuladığı yer, zaman ve koşulda gerçekleştirmek, bu süreçte şirketimizin de büyüme ve gelişmesi amacıyla çalışmaktır.
Misyonumuz, müşterilerimize bir katma değer oluşturmak amacı ile endüstriyel otomasyon alanında ürün ve hizmetler sunmaktır.

Hedefimiz yurtiçi ve yurtdışında yapılan endüstriyel projelere otomasyon konusunda danışmanlık ve çözümler sunmaktadır. Yüksek operasyonel performans ve personelin yurt- dışı deneyimi şirketimizi yurtdışı pazarlarda etkin bir çözüm ortağı yapmaktadır. Ekol Otomasyon müşteri odaklı proje yönetim anlayışı ile “müşteriye özel” çözümler üretir.ız.

Çevreye Duyarlıyız

Çevre bilincini her aşamada yansıtırız.

Güven duyarız ve güven sağlarız.

Yeniliklerden haber vermek olsun, her konuda müşterilerimizi bilgilendirerek güvenlerini kazanmış bir firmayız.

Çalışanlarımıza değer katarız.

İşimizin her aşamasında profesyonel sorumluluk taşırız.

Geniş stok kapasitesi.

Geniş stok kapasitemiz sayesinde, müşterilerimize gün içinde teslim imkanı sunabilmekteyiz.

Alanında Uzmanlaşmış Personel

Bölümünde uzmanlaşmış satış mühendislerimizle, müşteri ziyaretlerimizi gerçekleştiririz.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrası, profesyonel ekibimizle teknik destek sağlarız.

Yardımcı Olabilir miyiz?

Endüstriyel otomasyon alanında ürün ve hizmetler hakkında bizimle Tuzla ofisinde görüşmeye gelin veya online bir iş teklifinde bulunun.

Ekol Otomasyon, Türkiye'nin gelişen sanayisinin otomasyon ihtiyaçlarına, yenilikçi çözümler üretebilmek amacıyla kuruldu.
Çalışmalarına aynı anlayışla devam ediyor.