Temsilciliklerimiz

Danaher

Amerika'nın en zengin grupların olan ve bünyesinde 700'e yakın şirket barındıran Danaher Group'un Sensör ve Kontrol ürünlerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için site bağlantısına logonun üzerine tıklayarak erişebilirsiniz.

Hengstler

150 yılı aşkın tecrübesiyle, Almanya ve Slovakya'da üretimini gerçekleştiren Alman menşeli Hengstler firmasına ait Enkoder, Resolver, Motorfeedback ve Sayıcı ihtiyaçlarınızı firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Sol tarafta Enkoder ve Sayıcı için e-katalog'dan detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Dynapar

Amerika ve Çin'de üretimini sürdürmekte olan Amerikan menşeli Dynapar firmasına ait Enkoderleri ve Resolverları firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Sol tarafta Enkoder ve Resolverlar için e-katalog'dan detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Northstar

Amerikan menşeli Northstar markası Ağır sanayi piyasası için yüksek ısı ve zor şartlara dayanıklı Enkoder üretmektedir. Bu alanda sürekli kendini geliştirmekte olan firma için daha detaylı bilgiye sitesinden ulaşabilirsiniz.

Harowe

Harowe marka Amerikan menşeli Resolverlar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için site bağlantısına logonun üzerine tıklayarak erişebilirsiniz.

WEST Kontrol Çözümleri

WEST Kontrol Çözümleri, proses ve ısı kontrolü ekipmanları dizayn ve üretiminde küresel uzmandır. Yaklaşık bir asırdır önde gelen markalarla - CAL, Partlow, PMA ve West ile birinci sınıf ve güvenilir kontrol çözümleri sunmaktadır..

PMA

PMA ürün grubunda tek ekranlı ısı kontrol cihazları, çok ekranlı ısı kontrol cihazları, sınırlayıcı kontrol cihazları yer almaktadır. Bütün ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Paltrow

Paltrow elektronik ürünleri, PID kontrolü sunan DIN sıcaklık ve süreç kontrolörleri alanında uzmanlaşmışır. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.

CAL

Danaher Grubuna 2006 yılında katılan CAL Controls, dünya standartlarındaki ilk 1/16 DIN (48x48mm) analog ve dijital kontrolörve onu takip eden ilk 1/32 DIN (24x48mm) dijital kontrolörü üretilmiştir. CAL ürünleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen logoya tıklayınız.

AK-Industries

1998 de kurulan AK-Industries, fiziksel nicelikleri ölçen ve daha doğrusu doğrusal ve açısal sensörler için sensör tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. Avrupa başkenti Strasbourg'tan 30 km uzaklıktaki Thal Marmoutier'de bulunan 1600m² üretim tesisimiz, çeşitli CAD araçlarını kullanarak kendi araştırma ofisine ve son derece modern ve doğru bir CNC makine birimine sahiptir. AK Industries aynı zamanda mekanik taahhüt hizmetleri sunmaktadır.
Yardımcı Olabilir miyiz?

Endüstriyel otomasyon alanında ürün ve hizmetler hakkında bizimle Tuzla ofisinde görüşmeye gelin veya online bir iş teklifinde bulunun.

Sektörde Güveneceğiniz br firmaya mı ihtiyacınız var?

Ekol Otomasyon, Türkiye'nin gelişen sanayisinin otomasyon ihtiyaçlarına, yenilikçi çözümler üretebilmek amacıyla kuruldu.
Çalışmalarına aynı anlayışla devam ediyor.
Merhaba,
Whatsapp ile fiyat teklifi almak için tıklayınız.
Powered by