Temsilcilikler

Fortive

Amerika’nın önde gelen şirketleri arasında bulunan ve bu öncülüğüyle 700’den fazla şirketi bünyesinde barındıran Danaher Group’un grup şirketlerinden biri olan Fortive şirketinin sensör ve kontrol ürünlerini tedarik etmekteyiz. Aynı zamanda, bu sensör ve kontrol ürünlerini Ortadoğu ve Türkiye Bölgelerinde sertifikalı ve orjinal olarak tedarik eden tek şirketi olma gururunu yaşıyoruz. Bu ürünlerin kullanımı, size üretimde büyük avantaj sağlayacaktır. Bu alanda ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin , uygun fiyatlarla ve mühendis ekibimizin vereceği Teknik destek ile satışını yapıyoruz. Daha fazla bilgiye logonun üzerine tıklayarak erişebilirsiniz veya ürünlerimizi sitede üzerinden inceleme imkanı bulabilirisiniz.

Hengstler GmbH

Alman menşeili Hengstler firması, 150 yılı aşkın tecrübesiyle, Almanya’nın üstün gelişmişlik seviyesinde bulunan mühendislik altyapısını birleştiren başarılı bir şirkettir. Hengstler ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. Bu firmanın önde gelen ürünleri olan Rotary Absolute Enkoder, Incremental Enkoder, Motor Feedback Enkoder, Heavy Duty Enkoder, ATEX Enkoder, Resolver, Sayıcı, Güvenlik Rölesi ihtiyaçlarınıza firmamız yardımı ile kolayca erişebilir, ihtiyaçlarınızı tedarik imkanı bulabilirsiniz. Aynı zamanda, bu ürünleri bizim firmamızla tedarik ederken, mühendis ekibimizin de yardımı ile daha doğru bir ürün tedariği imkanı sunmaktayız. Daha fazla bilgiye logonun üzerine tıklayarak erişebilirsiniz veya ürünlerimizi sitede üzerinden inceleme imkanı bulabilirisiniz.

Dynapar

Amerikan menşeili Dynapar firması, 50 yılı aşkın tecrübesiyle, Amerika’nın üst seviye teknoloji altyapısını birleştiren öncü bir şirkettir. Dynapar ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. Bu firmanın bünyesinde üretilen Enkoderleri ve Resolverları firmamız üzerinden ihiyaçlarınızı kolayca karşılama imkanı bulabilmektesiniz. Biz bu ürünleri tedarik aşamasında mühendis ekibimiz ile size yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Bu firmanın ilginizi çeken ürünleri hakkında bilgiye sahip olmak için yan taraftaki logoya tıklamanız veya sitemiz üzerinden ürünlere göz atmanız yeterli olacaktır.

Northstar

Amerika menşeili bir firma olan Harowe firması, Amerika’nın gelişmiş teknolojik altyapısını kullanan uzun yıllardır piyasada bulunan bir şirkettir. Harowe ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. Harowe firmasının oldukça kaliteli Resolver üretimi yapmaktadırlar. Söz konusu firmanın ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda bizim firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için logoya tıklayabilir ya da sitemiz üzerinden ürünlere göz atabilirsiniz.

Harowe

Amerika menşeili bir firma olan Harowe firması, Amerika’nın gelişmiş teknolojik altyapısını kullanan uzun yıllardır piyasada bulunan bir şirkettir. Harowe ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. Harowe firmasının oldukça kaliteli Resolver üretimi yapmaktadırlar. Söz konusu firmanın ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda bizim firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için logoya tıklayabilir ya da sitemiz üzerinden ürünlere göz atabilirsiniz.

WEST Control Solutions

Birleşik Krallık menşeili bir şirket olan West Control Solutions şirketi, İngiltere’nin yüz yıllardır süre gelen disiplin anlayışı doğrultusunda gelişmiş teknoloji ile yüzyılı aşan tecrübeyi birleştiren bir firmadır. West ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur.Bu geçmişle birlikte, proses ve ısı kontrolü ekipmanları dizayn ve üretiminde uzman olan bir firmadır. Uzun yıllardır süre gelen tecrübesi ile sunduğu hizmetlere bizim firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için logoya tıklayabilir veya site üzerinden hizmetlere göz atabilirsiniz..

PMA Automation Gmbh WEST Control Solutions Markasıdır

Alman menşeili PMA firması, uzun yıllardır tecrübesiyle, Almanya’nın üstün gelişmişlik seviyesinde bulunan mühendislik altyapısını birleştiren başarılı bir şirkettir. PMA ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. PMA firması, gelişmiş altyapısını kullanarak tek ekranlı ısı kontrol cihazları, çok ekranlı ısı kontrol cihazları ve sınırlayıcı kontrol cihazları üretmektedir. Bu firmanın güvenilir ve sertifikalı ürünlerine erişim için bizim firmamıza ulaşabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, mühendis ekibimiz ile size yardımcı olacağız. Bütün ürünler hakkında detaylı bilgi için logoya tıklayabilir veya site üzerinden ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.r veya site üzerinden hizmetlere göz atabilirsiniz..

Partlow Electronic – WEST Control Solutions Markasıdır

Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir şirket olan Paltrow şirketi, Amerika’nın gelişmiş teknolojisiyle altmış yılı aşkın tecrübeyi birleştiren bir firmadır. Paltrow ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. Paltrow firmasının elektronik ürünleri, PID kontrolü sunan DIN sıcaklık ve süreç kontrolörleri alanında sektörün öncü ürünleri arasındadır. Bu başarılı ürünlere, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile birlikte, bizim firmamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için logoya tıklayabilir ya da sitemiz üzerinden ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

CAL Controls –WEST Control Solutions Markasıdır

Birleşik Krallık menşeili bir şirket olan CAL Controls şirketi, İngiltere’nin yüz yıllardır süre gelen disiplin anlayışı doğrultusunda gelişmiş teknoloji ile altmış yılı aşan tecrübeyi birleştiren bir firmadır. CAL ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur.Bu tecrübeyi 2006 yılında piyasada öncü olan Danaher Grubuna katılmıştır. Bu birleşme ile sonucunda, Dünya standartlarındaki ilk, 1/16 DIN (48x48mm) analog ve dijital kontrolör ve onu takip eden ilk 1/32 DIN (24x48mm) dijital kontrolörü üretilmiştir. Bu Dünya öncüsü ürünleri kaliteli hizmet anlayışı ile tedarik etmek için, bizim firmamıza ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak için logoya tıklayabilir ya da sitemiz üzerinden ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

GEMS Sensors

Gems Sensörleri; seviye sensörleri akış ve basınç sensörleri minyatür selenoid valfler,katı hal elektroniği ve akışkan sistemlerin lider üreticisidir.
Gems sensörleri uzun yıllardır devam eden uygulama mühendisliği sayesinde günümüzde en zor ve kritik uygulamarda özel çözümler sunmaktadır. Küresel Kaynaklar ile dünya çapında çalışan, müşteri uygulama ve üretim gereksinimlerini tam olarak karşılayan Gems Sensörleri, Tıp’tan atık su arıtma tesislerine, yarı iletken imalatından araç sektörüne, HVACR sistemlerden  yiyecek ve içeceğe kadar hemen hemen her endüstride kullanılmaktadır.

Sitec

Spohn und Burkhardt GmbH & Co. KG’nin %100 iştiraki olarak 2017 yılında kurulan Düsseldorf’taki tesisimizde, konveyör bandında güvenilir kullanım için standartlara ve direktiflere göre güvenlik ve izleme bileşenleri geliştiriyor.

AK-Industries

Fransız menşeili ve 1998 de kurulan AK-Industries, doğrusal ve açısal sensörler için sensör tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır. AK-Industries ürün grubunun Türkiye ve Ortadoğudaki resmi tek temsilcisi Ekol Otomasyondur. Avrupa başkenti Strasbourg’tan 30 km uzaklıktaki Thal Marmoutier’de bulunan 1600m² üretim tesisimiz, çeşitli CAD araçlarını kullanarak kendi araştırma ofisine ve son derece modern ve doğru bir CNC makine birimine sahiptir. AK Industries aynı zamanda mekanik taahhüt hizmetleri sunmaktadır. Bu firmanın ürünlerini tedarik için, bizim firmamıza başvurabilirsiniz. Uzman mühendis ekibimiz ile siz kaliteli bir hizmet sunacağımızı taahhüt ederiz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için logoya tıklayabilir ya da web sitemiz üzerinden ürünlere göz atabilirsiniz.