Sıcak. Soğuk. Şok. Vibrasyon. 
Özelleştirilmiş, güçlü ve yüksek çözünürlüklü mutlak enkoder.

Hepimizin bildiği üzere, hiçbir zaman iki endüstriyel ortam birbirine benzemez. Bu da 22-bit singleturn çözünürlük opsiyonunu da içeren mükemmel AC58 serisinin yaratılışının sebebidir. Eğer standart ürünler ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz kalıyor ise Hengstler’in özelleştirilmiş ürünleri, bu boşluğu doldurabilecek seviyededir.  Genişletilmiş çalışma sıcaklığı aralığı, “Best in class” yani sınıfının en iyisi kategorisindeki şok ve vibrasyon dayanımı değerleri, müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenebilen mil ölçüleri, Hengstler AC58 modelini, piyasanın en çok yönlü enkoderi olduğunu belirtmemiz açısından söyleyebileceğimiz özelliklerin sadece birkaçıdır. Müşteriye sağladığımız bu özelliklerin yanın bu enkoderin sağlamlığını da ekleyebiliriz.

Şimdi de, AC58 ailesi, popüler bir arayüz olan EtherCAT arayüzünün de eklenmesiyle genişletilmiştir. Bu açık, yüksek performanslı Ethernet tabanlı bir sistem kullanan sistemlerin kullanımı hızla büyümeye devam ediyor. EtherCAT arayüzlü AC58 serisi, bu protokolü kullanan sistemlerde, kullanıcılarına piyasanın en iyi enkoderini kullanma imkanı sunmaktadır. Basitleştirilmiş yapısı, güvenilir haberleşme imkanı sunmaktadır.

Seriye ait bazı anahtar özellikler aşağıdaki gibidir:
• Single + Multi-turn 32 bit’e kadar çözünürlük
• 62.5 µs ur zamanı• Diagnostik LED
• Programlanabilir çözünürlük, presets, offset, yön, uyarı pozisyonları, hız ölçekleme, ivme ölçekleme, hız ve sıcaklık limitleri.
• Pozisyona ek, hız çıkışı, ivme, çalışma zamanı ve sıcaklık çıkışları.
• “Sınıfının en iyisi” şok ve vibrasyon değerleri.

Daha fazla bilgi veya uygulama desteği için uzmanlarımızdan destek almak istiyorsanız, sadece talebiniz olan istekleri belirleyeceğiniz formu doldurunuz.

Yardımcı Olabilir miyiz?

Endüstriyel otomasyon alanında ürün ve hizmetler hakkında bizimle Tuzla ofisinde görüşmeye gelin veya online bir iş teklifinde bulunun.